Holdprogram

Holdprogrammet opdateres løbende.

BEMÆRK! Der kan forkomme fejl på denne liste, derfor bedes I venligst at kontrollere holdtiden via Online Booking.
Det er tiderne inde på Online Booking der er de gældende og aktuelle.

Hold markeret med:
- denne farve, repræsenterer vores hold for børn / unge under 15 år.
- denne farve, repræsenterer vores hold for seniorer.

Klik på en dag herunder for at hoppe direkte:
Mandag - Tirsdag - Onsdag - Torsdag - Fredag - Lørdag - Søndag

 

Mandag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Jesper Sørensen Sal 1
09.30 - 10.25 Caroline Bircow Sal 1
09.30 - 10.25 Fysioterapeut Mette Klyver Sal 3
10.30 - 11.30 Fysio Holte Sal 2
15.30 - 16.25 Helle Græsdal Sal 1
16.30 - 17.25 Helle Græsdal Sal 1
17.00 - 17.55 Durita Nørgaard Sal 2
17.30 - 18.25 Kenneth Braun Sal 1
17.30 - 18.25 Steffen Christiansen Udendørs
18.00 - 18.30 Durita Nørgaard Sal 2
18.30 - 19.25 Jesper Sørensen Sal 1 
18.30 - 19.25 Kenneth Braun Sal 2
19.30 - 20.25 Kenneth Braun Sal 1
20.00 - 20.55 Durita Nørgaard Sal 2

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
07.30 - 08.25 Fysioterapeut Mette Klyver Bikesal
16.15 - 17.10 Steffen Christiansen Bikesal
17.15 - 18.10 Henrik Parbst Bikesal
18.15 - 19.10 Søren Skjærbæk Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Anne Gitte Rasmussen Sal 3
09.30 - 10.25 Rene Vedøe Sal 3
16.30 - 17.25 Judith Katalin Sal 3
17.30 - 18.25 Helle Græsdal Sal 3
18.30 - 19.25 Birgitte B. Petersen Sal 3
19.30 - 20.25 Birgitte B. Petersen Sal 3

Til toppen af siden

Tirsdag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Dorthe Andersen Sal 1
09.30 - 10.25 Mariann Haslund Sal 1
10.30 - 11.25 Dorthe Andersen Sal 1
17.00 - 17.55 Dorthe Andersen Sal 1
18.00 - 18.55 Bettina Borg Sal 1
18.00 - 19.00 Michael Reim Sal 2
19.00 - 19.55 Marianne Jensen Sal 1
20.00 - 20.55 Marianne Jensen Sal 1

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
06.30 - 07.25 Morten Pedersen Bikesal
09.00 - 09.55 Fysioterapeut Mette Klyver Bikesal
17.15 - 18.10 Pernille Friis Bikesal
18.15 - 19.10 Michael Hammer Bikesal
20.15 - 21.10 Kenneth Braun Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
06.45 - 07.40 Rene Vedøe Sal 3
08.00 - 08.55 Mariann Haslund Sal 3
09.00 - 09.55 Rene Vedøe Sal 3
16.30 - 17.25 Karin Fast Sal 3
17.30 - 18.25 Karin Fast Sal 3
19.30 - 20.45 Linda Rindbo Sal 3

Til toppen af siden

Onsdag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Helle Græsdal Sal 1
09.30 - 10.25 Helle Græsdal Sal 1
16.00 - 16.55 Amy Sarr Sal 1
17:00 - 17.55 Steffen Christiansen Sal 1
18.00 - 18.55 Kenneth Braun Sal 1
18.00 - 18.30 Steffen Christiansen Sal 2
18.00 - 18.55 Durita Nørgaard Udendørs
19.00 - 19.55 Kenneth Braun Sal 1

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
06.30 - 07.25 Michael Hammer Bikesal
08.30 - 09.25 Steffen Christiansen Bikesal
16.15 - 17.00 Dorte Andersen Bikesal
17.15 - 18.15 Dorte Andersen Bikesal
18.15 - 19.45 Morten Pedersen Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Mariann Haslund Sal 3
09.30 - 10.25 Rene Vedøe Sal 3
10.30 - 11.25 Mariann Haslund Sal 3
10.30 - 11.25 Helle Græsdal Sal 1
16.00 - 16.55 Mariann Haslund Sal 3
17.00 - 17.55 Mariann Haslund Sal 3
19.00 - 19.55 Birgitte B. Petersen Sal 3
20.00 - 20.55 Birgitte B. Petersen Sal 3

Til toppen af siden

Torsdag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
07.45 - 08.40 Marianne Jensen Sal 2
09.00 - 09.55 Marianne Jensen Sal 1
09.00 - 09.55 Thomas Damgaard Sal 2
10.00 - 10.55 Marianne Jensen Sal 1
11.10 - 12.10 Fysio Holte Sal 1
16.00 - 16.55 Dorte Andersen Sal 2
16.30 - 17.00 Steffen Christiansen Sal 2
17.00 - 17.55 Bettina Borg Sal 1
17.00 - 17.30 Steffen Christiansen Sal 2
17.00 - 17.55 Dorte Andersen Sal 3
17.30 - 18.25 Marie Johnsen Sal 2
18.00 - 19.15 Bibi da Silva Sal 1
18.30 - 19.25 Michael Reim Sal 2
19.15 - 20.15 Bibi da Silva Sal 1

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
09.00 - 09.55 Michael Hammer Bikesal
17.15 - 18.10 Fysioterapeut Mette Klyver Bikesal
18.15 - 19.10 Fysioterapeut Mette Klyver Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.15 - 09.10 Judith Katalin Sal 3
09.15 - 10.45 Sanne Isholdt Sal 3
18.00 - 18.55 Birgitte B. Petersen Sal 3
19.00 - 19.55 Elisabeth Lüders Sal 3

Til toppen af siden

Fredag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Henrik Withen Sal 1
09.30 - 10.25 Caroline Bircow Sal 1
09.30 - 10.25 Bibi da Silva Sal 2
10.30 - 11.25 Bibi da Silva Sal 1
13.00 - 13.55 Fysioterapeut Mette Klyver Sal 1
15.50 - 15.55 Fysioterapeut Mette Klyver Sal 1
16.00 - 16.30 Steffen Christiansen Sal 1
16.30 - 17.00 Steffen Christiansen Sal 2
17.30 - 18.25 Ashira Oure Sal 2

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
06.45 - 07.40 Fysioterapeut Pernille Thomsen Bikesal
09.00 - 09.55 Pernille Friis Bikesal
16.00 - 16.55 Fysioterapeut Mette Klyver Bikesal
17.00 - 17.55 Steffen Christiansen Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.30 - 09.25 Lone Hunæus Sal 1
09.30 - 10.25 Lone Hunæus Sal 3
10.30 - 11.25 Lone Hunæus Sal 3
16.00 - 16.55 Sanne Isholdt Sal 3
17.00 - 17.55 Sanne Isholdt Sal 3

Til toppen af siden

Lørdag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.00 - 08.55 Dorthe Andersen Sal 2
08.00 - 08.30 Bettina Borg Sal 1
08.30 - 09.15 Bettina Borg Sal 1
09.15 - 10.10 Durita Nørgaard Sal 1
10.15 - 11.10 Durita Nørgaard Sal 1
11.15 - 12.10 Durita Nørgaard Sal 1-2
12.30 - 13.25 Durita Nørgaard Sal 1
16.30 - 18.00 Durita Nørgaard  

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.15 - 09.10 Michael Hammer Bikesal
09.15 - 10.10 Michael Hammer Bikesal
10.15 - 11.10 Christian Ljørring Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.15 - 09.10 Rene Vedøe Sal 3
09.15 - 10.10 Rene Vedøe Sal 3
10.15 - 11.10 Lene Wiener Sal 3
11.15 - 12.10 Rene Vedøe Sal 3

Til toppen af siden

Søndag

Aerobic hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
09.00 - 09.55 Sanne Brink Sal 2
09.00 - 09.55 Nina Wahl Sal 1
10.00 - 10.55 Winnie / Caroline Bircow Sal 1
10.00 - 10.55 Sanne Brink Sal 2
11.00 - 11.55 Mette Klyver Sal 1
11.00 - 11.55 Ashira Oure Sal 2
15.30- 16.25 Kenneth Braun Sal 1
16.30 - 17.25 Kenneth Braun Sal 1

Body Bike hold

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
08.15 - 09.10 Morten Pedersen Bikesal
09.15 - 10.10 Morten Pedersen Bikesal
17.15 - 18.10 Christina Kilian Bikesal

Yoga / Pilates

Tidspunkt Holdnavn Instruktør Sted
09.30 - 10.25 Judith Katalin Sal 3
10.30 - 11.25 Birgitte B. Pedersen Sal 3
11.30 - 12.25 Birgitte B. Pedersen Sal 3

Til toppen af siden